Nazwa inwestycji

STAROWIŚLNA 52

Levy&Wright może poszczycić się realizacją prestiżowego apartamentowca przy ulicy Starowiślnej 52, gdzie powstało 20  apartamentów o powierzchni od 50 do 120 m2 o wysokim standardzie i z pięknym widokiem na panoramę Krakowa. Nowe okna i drzwi, odnowiona elewacja, wyremontowane części wspólne budynku, winda i klimatyzacja  przyciągnęły wielu klientów. Kamienica znajduje się blisko ścisłego centrum, a jednocześnie nie jest w bezpośrednim sąsiedztwie żadnych lokali gastronomicznych oraz miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów. Ulica Starowiślna łączy Stare Miasto i historyczną dzielnicę Żydowską – Kazimierz. Nasza inwestycja znajduje się w jej nowszej części – zaledwie kilka minut od Bulwarów Wiślanych, dla wielu osób ulubionego miejsca spacerów. Budynek znajduje się na Kazimierzu – najpopularniejszej obecnie części Krakowa, który stał się w ostatnich latach centrum życia kulturalnego i towarzyskiego. Jest to również dzielnica najpopularniejsza na rynku nieruchomości, od kilku lat można tu zaobserwować największą w Krakowie dynamikę wzrostu cen mieszkań. Rynek i Wawel są w zasięgu dziesięciominutowego spaceru…

ŚW. KATARZYNY 2

Inwestycja zrealizowana w 2006 roku imponuje rozmachem przy zachowaniu stylowej architektury. Remont dotyczył całej kamienicy oraz nadbudowy o jedna kondygnację i częściową adaptację poddasza celem uzyskania dodatkowej powierzchni. Piwnice zostały pogłębione i powstał tam lokal użytkowy. Cały parter również został zaadaptowany na potrzeby lokali handlowych a na pozostałych piętrach  powstały atrakcyjne apartamenty, które są bez problemów wynajmowane przez Levy&Wright.

AL. SŁOWACKIEGO 11A

Budynek położony w Krakowie przy Al. Słowackiego 11a w Krakowie w dniu zakupu wymagał szeregu napraw i remontów, w związku z czym w latach 2006 – 2009 wykonano remont kominów, remont instalacji elektrycznej klatki schodowej, wymianę pionów kanalizacyjnych, nową bramę wejściową do budynku i bramę od podwórza, remont dachu oraz wymianę obróbek blacharskich, demontaż starego i montaż nowego ogrodzenia od strony podwórka, nową instalację domofonową, wymianę instalacji wodnej i centralnego ogrzewania, montaż rur spustowych, remont ślusarki balkonów i okien stalowych na klatce schodowej, remont elewacji, malowanie klatki schodowej.

Aktualnie znajduje się tutaj 20 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 2050m2.

BOGUSŁAWSKIEGO 7

Niepowtarzalność projektów realizowanych przez Levy&Wright wynika z atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta, w prestiżowych dzielnicach pełnych zieleni, wyjątkowego projektu architektonicznego oraz wysokiego standardu wykończenia. Tak też jest w przypadku Bogusławskiego 7.

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w odległości kilkuset metrów od Rynku Głównego, w pobliżu znajduje się park miejski Planty. Jest to bardzo kameralny budynek, idealnie wkomponowany w architekturę dzielnicy. Dzięki naszej grupie kapitałowej w trakcie adaptacji poddaszy i dobudowie oficyny powstało 33 lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 3000m2.

DIETLA 35

Budynek położony w Krakowie przy ul. Dietla 35 w Krakowie w dniu zakupu wymagał szeregu napraw i remontów, w związku z czym sporządzono projekt budowlany generalnego remontu kamienicy i adaptacji poddasza na cele mieszkalne. W  ramach remontu wykonano instalację wod-kan, instalację gazową, instalację c.o., instalację elektryczną, remont kominów, remont klatki schodowej, remont elewacji. Powstało 13 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe o łącznej powierzchni 1085m2.

PLAC NOWY 8

Plac Nowy zwany potocznie „Placem Żydowskim” jest placem targowym Kazimierza. Na środku znajduje się okrągła hala targowa, która została wybudowana w 1900 r. Na co dzień sprzedawane są tutaj artykuły codziennego użytku, odzież oraz warzywa i owoce. W każdą niedzielę zaś plac zamienia się w kolorowy i bardzo ciekawy bazar, na którym można przebierać w starociach, antykach, oryginalnych ciuchach i bibelotach. Plac Nowy to jeden z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych zakątków Krakowa. O jego niezwykłości stanowi autentyzm i energia podsycana historią miejsca. Wieczorami targowy harmider ustępuje miejsca gwarowi dopływającemu z kawiarnianych ogródków. To jedyne miejsce w mieście, gdzie giełda ptaków czy targ staroci zachowały się do dziś i koegzystują z modnymi knajpami. I pewnie dlatego jest to również jeden z ulubionych punktów spotkań mieszkańców miasta i turystów z całego świata.

Kamienica przy Placu Nowym 8 została zakupiona przez grupę Levy Wright jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, lokale zostały wyodrębnione i w części sprzedane. Do dzisiaj znajduje się tutaj siedziba naszych firm.

PLAC NOWY 8A

Jedna z pierwszych inwestycji zrealizowana w 2000 roku. W budynku znajduje się 7 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 325m2.

PENSJONAT CZTERY PLISZKI

Jedna ze Spółek należących do grupy Levy&Wright jest właścicielem domu wypoczynkowego Cztery Pliszki w Gródku nad Dunajcem. Obiekt ten odpowiada wszelkim potrzebą współczesnych wczasowiczów jak również wymaganiom klienta biznesowego.

Obiekt został otwarty w październiku 2007 roku w odległości 30 metrów od brzegu jeziora Rożnowskiego. Obiekt nie został skategoryzowany, ale jego standard jest oceniany na cztery gwiazdki. Obiekt przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które szukają cichego, spokojnego miejsca do odpoczynku o wysokim standardzie. Pensjonat nadaje się także do organizowania małych spotkań biznesowych. W ośrodku jest dziesięć pokoi z luksusowymi łazienkami. Goście mają do wyboru pięć pokoi dwuosobowych, dwa czteroosobowe oraz trzy sześcioosobowe. W pensjonacie znajduje się osobne pomieszczenie, które zostało wyposażone w stół bilardowy i profesjonalny sprzęt do gry. Goście hotelowi, a także osoby z zewnątrz mogą korzystać z sauny i jacuzzi. W obiekcie jest także biblioteka z kominkiem, w której dostępne są zbiory literatury polskiej i europejskiej. Na zewnątrz znajduje się specjalnie wybudowany plac zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich oraz sprzętu do wędkowania. Można wypożyczyć quady, żaglówki, motorówki oraz inny sprzęt pływający.